Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kulcs, balso utas labtartonal asszem. Hatul elengedi, elol csak be van akasztva, ha jol emlekszem
Sziasztok! Thundercat ről hogy tudom venni az űlést?
YZF 600 thundercat komplett motor bontódik.
70/6321-829
Sziasztok!97 es thundercat hez keresek villahidat! Ha valakinek van szoljon, vevo vagyok rá!
Rosszul fogalmaztam, tudom ellenőrizni a szintet és le- és szétszerelés után állítani, ha csővel kivezetem a benzint és a karburátor külsején található jelhez mérem, ezt a szerelgetést szeretném megspórolni. köszi
Sziasztok, meg tudná valaki mondani, hogy mennyire kell állítani a Thundercat benzinszintjét? Csak tolómérővel tudom állítani, köszi
TRW teflonos fémhálós fékcsövek eladóak az első kerékre. Használt, hibátlan állapot.
Bp-n vannak de postázom is.
15e.
Facebook thundercat csoport. Ott nagyobb az élet. Keresd Zadunajszki Gábort. Yamaha szervizes. Akár ötletekkel is tud segíteni de Dabason van műhelye. Nekem rendberakta a hasonló problémámat villámgyorsan. Igaz nekem csak egy henger nem ment.
Sziasztok.mi lehet a gondja a Yamaha yzf 600R nek?csak ket hengeren megy,gyertyak ujak szikrat adnak,benzint kap,mart minden elképzelhetőt megneztunk es csak nemakar beindulni
Egyenes kormányos átalakításból maradt pár alkatrészem: vágot fejidom és tartó konzol+plexi, hosszított bowdenek, kormánykiemelő. Az egész 20e...
Sziasztok

Ha valakit esetleg érdekel. A lakótársam el kívánja adni a paripáját. Minap mentem vele egy kört mikor a szerelőtől hoztam haza. Meglepően jól szedte a papucsokat. (Nem ehhez a mérethez szoktam de ezt a Hondásoknak el ne áruljátok)

Szóval akit érdekel írhat nekem is. Vagy a Facén a gazdájának. Hogy az ár reális e vagy sem arról halovány fogalmam sincs. Magát a gépet sem ismerem valami jól. Az ülése frankó azt én is észrevettem. Nekem viszont picike. Nem férek el rajta. Amúgy helyileg Érden van megtekintehető állapotban.

https://www.facebook.com/istva...
Mivel a Cat-es korszakom véget ért, az előre begyüjtött, de fel nem használt alkatrészeimtől megválnék.
Első telók villahidakkal és gyújtás kapcsolóval: 50e,
Hátsó teleszkóp: 20e
Fékszett: 15e
Oldaldekli: 10e
Bovden szett: 15e
Kormánycsutkák kapcsolókkal: 15e
Majdnem komplett blokk kis hibával: 30e
Van még egy egyenes kormányos verzióhoz átalakított fejidomom:5e
Apróságok jutányosan.
Budapesten lehet átvenni személyesen!
06307150927
Üdv mindenkinek! 600-as thundimra sportdobot szeretnék rakni! Tudja valaki, hogy ami az r6 ra jó az a thunderre is passzol? Kinek milyen kipufogója van a thundin?
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Lehet jobban járnál egy bontott jó állapotú blokkal.
Sziasztok,
sajnos egy túlfeszített vezérműláncfeszítő miatt egy hatalmas robbanásszerű hang... és egy nagy lángcsóva.... a héten szét lessz szedve a blokk. nem látom előre de mindenki aztmondja valószínüleg pár szelep és dugattyú is meghallhatott benne mert elszakadt a lánc és az rendett tett.. szelepi és dugattyúja nincs esetleg valakinek? segítséget előre is hálásan köszönöm. kérlek ha valaki tudna valahogy segíteni dobjon már egy üzit ide timar.h.aron@gmail.com előre is köszönök mindent
Sziasztok ! Yzf 750ből van még néhány eladó alkatrészem ha valami kompatibilis az 600ashoz. pl: elektromos alkatrészek, lámpák, műszerfal, féknyergek, hátsó lengőkar, kerekek, motorikus alkatrészek, mindenféle apróság stb.. Ha valami érdekel kérdezz: csucsu126@freemail.hu
Hello everyone. I have a Yamaha Thundercat with destroyed engine... so i am looking to buy another full engine for my Yamaha. Looking for offers of good working engine. Thanks.
Sziasztok:)
sajnos 3 adjára baszta szét szerelő a teleszkópomat de mostmár olyan mértékben hogy az egyik szár használhatatlan lényegében darabokba leszedte a krómot :(

sajnos egy uj horror áron van... valaki tudna egy viszonylag tűrhető árú de jó megoldást? csak 1 db krómszárra lenne szükségem. a segítséget előre is köszönöm.

ugyanitt az összes thundercat idom tartó ram air stb stb alkatrész lehet kiárulva lesz hiszen a motorom teljes mértékben átalakítottam. előre is köszi kérlek szóljatok ha tudtok v mit
Sziasztok
Olyan kérdésem volna hogy a Thundercat hátsó felnije mekkora méret? 17"-os 5.0, vagy 5.5? Esetleg ha valaki tud olyan infót hogy a hátsó lengővilla belső mérete mennyi a tengelynél (tehát a felni a távtartókkal menesztővel mindennel milyen széles a tengelynél) azt is megköszönném.
yzf 600 tündérkatica kipufogódob megmaradt összekötő csöve eladó. 2 e ft. 70 3781937
a korongok cseréje szervizmunka, nem felújítás. a hengerfejet levenni nem kell ki szerelni a komplett motorblokkot.
hengerfejtömítés 15-20 e ft +posta
szelep fészek marás +szelep köszörülés 1000 ft-1500ft /db műhelye válogatja + pénz a mosás és összeszerelés + üzemanyag oda vissza vagy posta
szelep szár szimeringet akkor cserélünk ha kikeményedett /szakadt - gyári kb1500 ft/db, után gyártott 500-800ft /db /+posta
vezérműlánc gyártottól és beszerzési helytől függően 20-40 e ft, persze csak ha megnyúlt. /+ posta , vezérmű láncot lehet cserélni úgy is hogy a nittelést kipréseled majd vissza ,nem kell főtengelyig bontani a blokkot.
érdemes utána keresni -goggle- hogy vannak akciós komplett tömítés szettek amiben a-z ig minden tömítés benne van.

én inkább elgondolkodnék azon hogy jó/tapasztalt/becsületes szerelőhöz vittem e a motorom.

segítettem